• +48 503 123 505
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jakość

Stawiamy na trwałe i pozytywne relacje z Klientem. W naszej produkcji wykorzystujemy wiodące technologie w dziedzinie obróbki metalu oraz spawania. Wybierając naszą firmę masz pewność zachowania najwyższych standardów jakościowych swojego zlecenia.

Współpracujemy z certyfikowanymi firmami:
ISO 9001, ISO 14001, ISO 3834

 

Wykfalifikowany Dział Kontroli Jakości,

stosuje wieloetapowy nadzór wyrobu w poszczególnych fazach wytwarzania tak aby produkt finalny był zgodny z wymaganiami jakościowymi Klienta.

 

Elastyczność i wymagania

Współpraca z międzynarodowymi koncernami nauczyła nas elastyczności i dopasowania się do potrzeb i stawianych wymagań. Mamy świadomość, iż jakość nie może być sprawdzona w wyrobie lecz powinna być razem z nim tworzona. Od wielu lat pracujemy na dokumentacji technicznej Klienta. Naszym zadaniem jest opracowanie optymalnego procesu technologicznego, zidentyfikowanie i wyeliminowanie ewentualnych zagrożeń już na etapie przeglądu dokumentacji technicznej, co pozwala nam uzyskać zgodność wyrobu z wymaganiami klienta.

 

Raporty pomiarowe

Na życzenie Klienta, opracowujemy raporty pomiarowe dla partii próbnej, pomiary z użyciem standardowych przyrządów mierniczych jak i zaawansowanych pomiarów maszynami współrzędnościowymi.

 

Dokumentacja PPAP

Jeśli specyfikacja jakościowa Klienta to zakłada, opracowujemy i przygotowujemy pełną dokumentację PPAP.

 

Ochrona środowiska

Naszej uwadze, nie pozostają również obojętne wymogi prawne w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska.