• +48 503 123 505
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poznaj nas

Jesteśmy firmą kooperacyjną zajmującą się uruchomieniami produkcji części maszyn, w tym: obróbka mechaniczna, cięcie laserowe, gięcie blach, rur i profili zamkniętych, spawanie, oraz obróbka mechaniczna po spawaniu jak i obróbka cieplna i cieplno-chemiczna.

Firma, której możesz zaufać

Nasi kontrahenci to zarówno małe, średnie jak i duże firmy, głównie zagraniczni producenci maszyn rolniczych, komunalnych, leśnych itp., którym dostarczamy części maszyn na podstawie otrzymanej dokumentacji technicznej.


Zespół do zadań specjalnych

Nasz zgrany zespół tworzą ludzie łączący innowacyjność i indywidualne podejście do potrzeb klienta, a kadra inżynierska posiada duże doświadczenie w branży budowy maszyn z dużym naciskiem na zespoły spawane oraz części obrabiane mechanicznie, co pozwala sprostać każdemu nawet najbardziej wymagającemu projektowi. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie na wielu płaszczyznach zawodowych zaowocowała możliwością oferowania naszym klientom kompleksowych usług związanych z uruchomieniem produkcji mało jak i średnioseryjnej.

Image